Witaj na Dodatki.net!

Nowa strategia rozwoju Dodatki.net

Do tej pory strona działała wyłącznie na zasadzie udostępniania gotowych dodatków. Uważamy, że taka forma działania powoduje brak chęci częstego odwiedzania strony, ponieważ jej treści są stałe. Czas to zmienić. W najbliższej przyszłości chcemy, aby każdy z Was, kto posiada ponadprzeciętne umiejętności, mógł prezentować w ramach strony swoje dzieła, a także udostępniać je innym. Głównie chodzi tu o umiejętności tworzenia grafiki oraz generatorów/makerów z użyciem PHP itp. Gdyby już na ten moment ktoś chciał stworzyć jakiś nowy dział na stronę (lub uzupełnić obecny), prosimy o e-mail na kontakt(at)dodatki.net. W e-mailu trzeba załączyć co najmniej 5 swoich prac. Kolejną ważną dla Was wiadomością jest to, że w sierpniu zostanie otwarty nowy portal, na którym będziecie mogli .. no właśnie tego nie zdradzimy. Niech to pozostanie słodką tajemnicą. Najaktywniejsi użytkownicy portalu będą nagradzani. Do kolejnego newsa!Dodatki.net - Nowy Design!

Witajcie! Dzisiaj zmieniony całkowicie został design strony. Kolorystyka także uległa zmianie. Mamy nadzieję, że nowy image strony spodoba się Wam. Z tej okazji także zmieniliśmy funkcjonalność działów oraz poprawiliśmy kilka dodatków - bardziej opisany został dział Podstawy HTML. W razie wystąpienia jakichkolwiek błędów nowej wersji strony prosimy o pilny kontakt. W komentarzach oceńcie jak przypadła Wam do gustu nowa wersja strony ;)POWRACAMY!!!

Witajcie drodzy Blogowicze!
Jak zauważyliście od dawna strona nie była wcale aktualizowana, nie odpowiadaliśmy także na Wasze e-maile. Spowodowane było to brakiem dostępu do komputerów. Już niedługo strona zacznie odżywać, zobaczycie nowości a także odświeżone działy. Jeszcze raz przepraszamy za tak długą absencję. Z pewnością wybaczycie nam ten fakt. Tak więc oczekujcie na nowości, które będą już wkrótce!Wesołych Świąt!

Drodzy blogowicze, życzymy Wam spokojnych i pełnych ciepła i radości Świąt Bożego Narodzenia, a w zbliżającym się Nowym Roku 2008 spełnienia wszystkich marzeń, energii i optymizmu do prowadzenia swojego dziennika internetowego oraz wszystkiego, czego zapragniecie.

Ekipa Dodatki.netNowy projektant - Nowe szablony!!!

Siema! Po dłuższej przerwie postanowiliśmy sprawić Wam mikołajkowy prezent. Od dzisiaj do naszego grona dołączył Kuba, który będzie się identyfikował pseudonimem Masel. W szablonach zostało umieszczonych siedem prac nowego projektanta. Podziwiajcie i oceniajcie jego prace w komentarzach. Kolejną niespodzianką jest to, że w związku z Waszymi prośbami za klika dni w dziale muzyki pojawi się kilka utworów świątecznych ;) O tym poinformujemy stosownym newsem. Pozdrawiamy ;))
« 2 z 4 »


Strona główna

Polityka prywatności