Witaj na Dodatki.net!

Siedem nowych szablonów
Dzisiaj zrobiliśmy małą aktualizację szablonów na stronie. Do zasobów strony trafiło siedem nowych szablonów: trzy do kategorii Znani, dwa do Manga i Anime i dwa do kategorii ludzie. Już niebawem można spodziewać się kolejnych dostaw i to nie tylko szablonów. Więcej szczegółów w kolejnych newsach. Tymczasem gorąco zachęcamy do wklejania na swoje blogi nowych szablonów. Pozdrawiamy ;-)


Międzynarodowy Dzień Blogów


W dniu wczorajszym miał miejsce międzynarodowy dzień Bloga. Z tej okazji pragniemy życzyć wszystkim blogerom weny do pisania, dużej ilości oglądających i braku problemów technicznych!


Skracaj długi adres!

W dniu dzisiejszym na stronę trafił kolejny dział. Tym razem jest to Skracacz linków. Dzięki niemu, jeżeli adres naszego bloga jest długi możemy go znacznie skrócić. Jak widzicie w ostatnich dniach na stronie pojawia się coraz więcej dodatków. Oczywiście na skracaczu się nie zakończy. W najbliższych naszych planach jest dodanie kilku kolejnych działów oraz przeprowadzenie konkursu. Na dzisiaj to tyle. Pozdrawiamy ;)Ostatnie zmiany

W ciągu ostatniego tygodnia na stronie pojawiły się małe zmiany, a raczej nowości. Zmodyfikowany został całkowicie dział "Kontakt". Obecnie jest on podzielony na Centrum Pomocy i obecny już wcześniej Formularz Kontaktowy. Dzięki wprowadzeniu Centrum Pomocy możliwy jest dialog z administracją. Dodatkowo został uruchomiony specjalny numer Gadu-Gadu, na którym codziennie przez jedną godzinę nasz konsultant udziela pomocy online. Kolejną zmianą jest wprowadzenie działu "Załóż Bloga", w którym opisujemy najpopularniejsze serwisy blogowe, aby ułatwić Wam wybranie serwisu blogowego. Obecnie znajdują się opisy trzech serwisów, ale z czasem będą one uzupełniane o kolejne.Nowa podstrona

W dniu dzisiejszym na stronie pojawiła się nowa podstrona, na której będą umieszczone buttony do zaprzyjaźnionych stron z dodatkami na blogi. Dzięki temu, jeśli nie odnajdziesz na naszej stronie szukanej rzeczy to możesz poszukać jej na innych stronach z komponentami. Jednocześnie poszukujemy stron/blogów, które chciałyby zamieścić swój button na tejże podstronie. Szczegóły znajdziecie na w dziale Partnerzy.
« 3 z 4 »


Strona główna

Polityka prywatności